sobota, 29 września 2012

MARION Spray stylizujący wlosy-recenzja

Spray stylizujący włosy

 

 

Producent:

Laboratorium Marion Kosmetyki, wykorzystując niezwykłe działanie keratyny, stworzyło nową gamę produktów do stylizacji włosów, odpowiadającą specyficznym potrzebom włosów słabych, zniszczonych, suchych i niezdyscyplinowanych.
Profesjonalnie opracowana receptura preparatów KERATIN MIX to połączenie składników ułatwiających stylizację oraz pielęgnujących włosy. Formuła KERATIN MIX zawiera wyjątkową kombinację keratyny, Keratrix™  i creatine, która wykazuje niezwykłe działanie regenerująco-ochronne włosów: uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa, poprawia kondycję i nadaje połysk zniszczonym włosom, zwiększa wytrzymałość, elastyczność i odporność włosów na zerwanie oraz chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wysoką temperaturą  i uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami chemicznymi.
Spray stylizujący włosy- zapewnia łatwe układanie, delikatnie utrwala  i unosi włosy u nasady. Doskonale rozprowadza się na włosach, nie obciążając ich i nie sklejając.

Moja opinia: 

Zapach:bardzo zachęcający.Używając spray'u miałam wrażenie,że jestem w salonie kosmetycznym.Zapach jest bardzo kobiecy.

Rodzaj aplikacji:spray

Kolor: bezbarwna mgiełka

Opakowanie:nieprzezroczysta butelka z aplikatorem.Bardzo ciekawe zamknięcie.

Działanie:na wilgotne jeszcze włosy rozpyliłam preparat, a potem modelowałam szczotką. Włosy nie sklejały się,co jest dla mnie bardzo ważne.Mam ich bardzo dużo,więc nie łatwo je okiełznać.Mimo to z uniesieniem nie było problemu. Lekko usztywnione włosy dodatkowo uzyskały lekki blask. Włosy uniesione były przez 3 godziny. Nie mogę powiedzieć ,że to długo, ale biorąc pod uwagę to,że moje włosy nie poddają się nawet fryzjerowi to całkiem nieźle.


Bardzo przypadł mi do gustu zapach spray'u. Nie przypomina on "zapachu" standardowych lakierów do włosów. 

 Koszt:8 zł za 130 ml

Moja ocena: 8/10

Czy wrócę do niego? Z pewnością TAK

Zapraszam na stronę MARION